ALPARSLAN TAŞ

"Siz özgeçmişiniz değilsiniz, siz işinizsiniz."
Seth Godin.

2013 - 2015

Hera Creative Ajans

Bilge Adam Grafik Tasarım ve Web Tasarım eğitimimi tamamladıktan sonra KOSGEB destekli Hera Creative Ajansı kurduk. Hera Creative Ajans bünyesinde hem müşteri ilişkileri hem grafik tasarım alanında işlerin tasarımı ve yürütülmesi görevini üstlendim.

Anlaşmalı şekilde Hera Creative Ajans bünyesindeki görevimi bırakıp baskı sektörüne geçiş yaptım.


2015 - 2017

Buqalemun Dijital Baskı & Ajans

Ajans deneyimimden sonra bu sektörde de bir çok çalışmalarda bulundum. Kartvizit, katalog, el ilanı, parti ve etkinlik ürünleri, kurumsal ürünler, promosyon ürünleri, tekstil baskısı, etiket baskısı ve kesimi tasarımdan üretime kadar her aşamasında deneyim sahibi oldum.

Buqalemun Dijital Baskı & Ajans'ın kapatma kararı ardından yine aynı sektörde hizmet veren başka bir firmaya geçiş yaptım..


2017 - 2019

Güşta Reklam

Buqalemun Dijital Baskı & Ajans bünyesindeki deneyimlerime ek olarak dış mekan giydirme, araç giydirme, sosyal medya yönetimi, web tasarımı alanlarında da kendimi geliştirerek daha donanımlı hale geldim.Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüz tasarımı konusunda ilerlemek ve projeleri hayata geçirebilmek için Güşta Reklam'dan ayrıldım.


2019 - 2022

bolditalic kreatif ajans

2019 yılında başladığımız bolditalic kreatif ajans girişimimizi sektörde önemli işlere imza atarak devam ettiğim ve bir çok projede yer aldığım bolditalic kreatif ajanstaki kreatif direktör pozisyonumdan ayrılarak daha farklı projelerde yer alabilmek adına 2021 yılının son ayında yollarımızı ayırmak durumunda kaldık.


2022 -

MUTTICO Kreatif Ajans

2022 yılı başlangıcından itibaren Muttico Kreatif Ajans bünyesinde Kreatif Direktör olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.