Hizmetlerim

Kullanıcı Arayüz Tasarımı


Kurumsal tasarım olarak size Kullanıcı Arayüz Tasarımlarında iş ortağınız olmak isterim. Size özgün teknolojinin son yenilikleriyle donatılmış web sitesi arayüz tasarımı ve mobil uygulama tasarımı hazırlayabilirim.

Kullanıcı arayüz tasarım çalışmaları aşağıdaki gibidir:

Kurumsal kimlik analizi (renkler, kullanılan fontlar, logo vb.)
İhtiyaca ve trendlere uygun kullanıcı arayüz tasarımının yapılması.
Tasarım konseptinin oluşturulması.
Prototip aracılığı ile oluşturulan tasarımın interaktif olarak sunulması.

Logo & Kurumsal Kimlik


Logo ve kurumsal kimlik hizmeti ile firmanızın A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarına yönelik tasarım, baskı ve montaj işlerinin yönetimini gerçekleştiriyorum.

Kartvizit, antetli kağıt, antetli zarf, katalog, el ilanı, promosyon ürünleri, kurumsal kimlik kitapçığı hizmetleri.

Araç Giydirme, dış cephe giydirme, stand tasarımı,

Yaka kartı, kullanılacak ürün tasarımları ( karton bardak,menü v.b gibi )


Metin Editörlüğü


Web dünyasında sürekli yükselmek isteyen web site sahiplerinin işlerini en iyi şekilde çözmek için özgün makale ile sürekli sitelerini beslemeleri gerekiyor.

Zaman yetersizliği, yazı dilinden anlamama veya farklı kalemlere ihtiyaç duyulduğu zamanlarda, haber, moda, teknoloji, inşaat ve diğer alanlarda içerik desteği sağlayarak, istedikleri hedefe daha hızlı ulaşmalarını sağlamaktayım.

Bununla birlikte SEO danışmanlığı da yaparak sitelerinin daha iyi nasıl yükseleceği hakkında bilgi sunmakta olup gerekli hizmet desteğini vermekteyim.

Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı


Web sitesi tasarımı, Yeni Türk Ticaret Kanunuyla gelen web sitesi zorunluluğu ile bir çok firma yaptıracağı web sitesi tasarımını yeni müşteriler edinmekten çok zorunlu olduğu için yaptırıyor.

Tahmin edileceği gibi zorunlu olarak düşünülen bir web sitesi de piyasa da bulunabilen en ucuz fiyatlara yaptırılıyor. Durum böyle olunca da yaptırılan web sitesi tasarımı firmaya yarardan çok zarar getiriyor.

Ancak bilinmesi gereken firmamız için yaptıracağımız web sitesi tasarımı'nı zorunlu olduğumuz için değil, yeni müşteriler edinmek için yaptırmalıyız. Çünkü bir web sitesi yeni müşteriler edinmenizi sağlayan en büyük reklam platformlarından birisidir.